Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, mennyire jellemz...

Egyetemisták, mennyire jellemző, hogy hétvégén is kell tanulnotok?

Figyelt kérdés
máj. 11. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon.
máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy eléggé. Hétköznap óráim meg gyakorlataim vannak reggeltől estig, akkor nem tudok a tanulással foglalkozni....
máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
lol
máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem járt egyetemre és mondhatom, hogy sokat és keményen.
máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmadéven vagyok de igazából csak így vizsgák előtt volt az, hogy tanultam hétvégén.


Én mindig a végére hagytam. Persze ez nem azt jelenti, hogy szartam bele az egészbe egy nagyot hanem minden nap csináltam valami olyan dolgot ami kapcsolatos a szakmával amit tanulok de pont ez a jó abban a szakmában amit tanulok, hogy ha fogékony vagy rá akkor nem sokat kell seggelned mert megérted az összefüggéseket.

máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elszórva vannak az óráim közt lyukak és későn végzek, négy-hat után nehezen vagyok produktív, a kétórás lyukakat inkább arra használom, hogy egyek, aztán nincs időm úgy tanulni, ahogy szeretek. Én azt szeretem, ha nekiülök reggel, befejezem délután. Tök mindegy, hogy beadandó, házifeladat, vagy csak egy mezei tanulom a tételeket. Ha nem tudok kettőnél több órát nekiülni úgy, hogy ráérjek, akkor nem kezdem el, mert fél-egy óra a ráhangolódás.

Aztán ha sürgős, sok zhm lesz, sűrűek a vizsgák, akkor nekiülök hétköznap is, de azt annyira nem szeretem.

máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!