Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hogy fog alakulni...

Szerintetek hogy fog alakulni a 2020/2021-es őszi félév a magyar egyetemistáknak? (Covid-19) Marad a távoktatás?

Figyelt kérdés

#egyetem #távoktatás #Covid-19 #2020/2021 tanév
2020. júl. 9. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha itt is megint beindul az őrület akkor marad. Én őszintén szólva nem bánnám mert jobban sikerült ez a félévem.
2020. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Max. egy hónap szokásos oktatás lesz.
2020. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha nagyon felfúják lehet hogy első félév távoktatásban lesz de szerintem akkor is a 2021-es félévben már biztosan kifognak nyitni.
2020. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Remélem legalább a szorgalmi időszak rendesen lemegy, mert amit kaptunk távoktatás címén, az kritikán aluli volt. Arról nem is beszélve, hogy végzősként főleg a szakdolgozat miatt kétszeresen szívnék. A leendő konzulensem az egyetemen mindig megtalálható és szívesen válaszol a kérdésekre, de egy email-ben feltett kérdésre képtelen egy hét alatt két sort vissza írni.

Abban reménykedek, hogy az Általános iskolás szülők miatt nem vezetnek be újra távoktatást(ők harakirit követnek el, ha igen), persze tudom, hogy egyetemeken attól még lehet, de azért ez ad egy kis reményt nekem.

A vizsgaidőszak nem igazán érdekel, távvizsga egy rakás vicc volt nálunk, komolytalan, de legalább egy kopaszra borotvált majom is sikeresen átmenne szinte mindenből.

2020. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
4, a lányom azzal az indokkal kapott négyest a szakdolgozat rá, hogy kevés volt a felhasznált szakirodalom (kimondottan a könyveket hiányolták). Senkit nem zavart, hogy nem lehetett könyvtárba menni, a libri szó nélkül törölte a megrendelést, amit leadott, stb. Úgyhogy remélem, neked jobban sikerül
2020. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!