Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha több egyetemen is elérem a...

Ha több egyetemen is elérem a ponthatárt,akkor mindenhonnan kapok sms-t vagy csak az első helyről?

Figyelt kérdés

Egy olyan szakra jelentkeztem,ahol az egyetemeken nagyjából egyformák a ponthatárok az elmúlt évek statisztikái alapján.

3 helyre adtam be a jelentkezést, úgy néz ki mind3-ra meglesznek bőven a pontjaim a felvi alapján.

Azt nem tudom viszont hogy mind a három helyről kapok sms-t július 23.-án,ha elérem mindegyik ponthatárt vagy csak az első helyről küldenek értesítést?


Köszönöm előre is



2020. júl. 10. 03:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak arról kapsz,hogy "felvételt nyert az xy helyre".
2020. júl. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen SMS-t fogsz kapni a felvételid eredményével, miszerint felvételt nyertél valamely szakra.
2020. júl. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy helyre vesznek fel. Oda, először eléred a ponthatárt, ha ez az első helyen lévő szak, akkor oda, ha a harmadik, akkor oda. Nem számít, hogy az összes megjelölt szakhoz megvan a pontod.
2020. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenhová megvan akkor az első helyről, de amúgy küldenek a felvételről dokumentumot, és ott is megadják hogy mindenhova elérted de az x helyre vettek fel.
2020. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Én is így gondoltam,de a biztonság kedvéért inkább megkérdeztem

2020. júl. 10. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!