Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diplomásoknak! Milyen diplomát...

Diplomásoknak! Milyen diplomát szereztetek és mihez kezdtetek vele? Milyen munkakörben dolgoztok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Jogit, de nem kezdtem vele semmit, viszont arra jó volt, hogy el mertem menni külföldre nyaralót venni, a tudásom megvédett az átverésektől.

Most újra tanulok, talán a következővel nagyobb szerencsém lesz.

2010. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

bocsi az offért, első, mit tanulsz most és a jogi diplomával miért nem kezdtél semmit? nem akartál vagy nem tudtál?

én még tanulok, de nyomdamérnök leszek és szeretnék majd ezzel elhelyezkedni.

2010. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Találtam állást a diploma megszerzése után 2 évvel, de a napi 120 km ingázástól beteg lettem, így munkahelyet váltottam, de ott nem foglalkozom joggal.
2010. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
idén lettem diplomás (igaz még csak bakalár) közgázból. Sajnos még nem tudtam elhelyezkedni,pedig aktívan munkát keresek, de mindenhol a tapasztaltabbakat részesítik előnyben, sok helyen szóba se állnak az emberrel,ha nincs 2-4 év munkatapasztalata - ami nekem nincs,mivel eddig suliba jártam...
2010. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hova jártál közgázra?
2010. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És pontosan milyen közgáz szakra? És te kedves első, hol végeztél? Ez azért elég elszomorító:S
2010. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miskolci jogi karon, de nem ajánlom, hogy kipróbáld.

Nem lényeg, hogy hol szerzed a diplomát, senkit nem érdekel, csak az eredménye esetleg.

2010. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként Budapesten éltem mindig, innen ingáztam Miskolcra és később a munkahelyemre is.
2010. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én Szlovákiában diplomáztam, magyar egyetemen. tudok angolul,szlovákul,magyarul...de senkit nem érdekel,ha nincs munkatapasztalatod :(
2010. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a szlovákiai vagyok - ha nem egyértelmű, én vagyok a közgázos. konkrétan Vállalatgazdaságtan és menedzsment szakon végeztem.
2010. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!