Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az nem nagyon...

Szerintetek az nem nagyon gáz, hogy jár egy lány innen a faluból még az egyetemre és kipletykálja a jegyemet stb.?

Figyelt kérdés

Ezek még hisznek neki, mikor egy kétszínű kis köcsög. Mászott utánam, mint a kiskutya, csak mivel ugyanazzal a busszal járt, nem volt szívem elzavarni!

Buta vagyok, nem tanulok, mindenből megbukok, alkoholista vagyok, nem járok iskolába, hányadszorra veszem fel a matekot...

Ez szánalmas, senkinek semmi köze. Alkoholista sem vagyok és előadásokon is talán az évfolyamról én voltam bent a legtöbbet, senki sem mindenen órán, de ez nem általános iskola.. Mondjuk az iskola az nagyon kicsi. Milyen jó, lehet szívatni, mert anno kitűnő volt, na most bezzeg, majd adunk neki. Aztán mind egyetemet végzett professzor, hogy joga van bántani... Alkoholista sem vagyok, egyetlen egy buliban ittam kicsit többet, de nem hánytam stb., meg nekem a kevés is megárt. Azt is kiderítette, hogy gimnáziumban egy évben összejött a 250 óra valóban, de mindig beteg voltam, igazolás volt róla, nem lógtam. Sőt abban az osztályban mindenkinek ilyen sok volt a hiányzása. Meg aki hazudozik rám, pont ő nem jött tizedikben egész májustól iskolába, mert évvége lesz és nem akar töri tz-t írni.

Viszont nem gondolom, hogy bárkinek is be kellene számolnom, ezt az egyetemet meg nagyon bánom. A kétszínű lotyót legszívesebben megfojtanám, vagyunk 15-en, könnyű pletykát ilyen helyen.. Most az van, hogy összejött egy sráccal, akit én elküldtem, mert egy elmebeteg, aztán most nagy az egymásra táplálás, engem ócsárolnak, azóta nem is köszön.


Másik meg, nem lehet leélni úgy egy életet, hogy "mit szól a falu, mit mondanak a faluban".


2020. júl. 11. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Na ezért nem laknék soha falun. Kit érdekel mit szól a falu. Nagyon érdekel a templomos öreglányok véleménye.


Szerintem minél előbb költözz el onnan.

2020. júl. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van :)
2020. júl. 11. 06:31
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Tudjuk. Mondtad már.
2020. júl. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én tuti nem!
2020. júl. 11. 06:42
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
És szerinted kit érdekel? Se azokat, akiknek mondja, se minket.
2020. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azokat sajnos igen, de magasról leszarom, igazatok van.
2020. júl. 11. 08:00
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Terjessz te is róla pletykákat. Egyszerrekét fiú rakta meg a suli wc-jében míg előadas volt és közben mindenki a visítozását hallgatta. A múlt héten volt abortuszon mert az egyiptomi barátja teherbe ejtette.

Drogelvonóra jár.


Legyél kreatív.

2020. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha alkoholista lennél, az látszana. Ha normálisan vezeted az életed, akkor nem nézhetsz ki úgy, mint egy züllött szerencsétlen, ergo alaptalan. Ha ezek után a falu elhiszi, hogy te márpedig alkesz vagy, akkor dugják fel maguknak.


Az egyetemet illetően. Szerinted el tudják képzelni,hogy működik? Megbuktál? Ez van. Nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, alsó hangon 75%-ban pofára osztályoznak az összes egyetemen... Menjen el mindenki, és próbálja meg, aztán majd rájönnek. Nálunk családon belül sem értik meg, hogy nekem k*vára nem éri meg, hogy rámegy az egészségem egy szaros oklevélre...


SZARD LE! Magadon kívül senkinek nem tartozol elszámolással.

2020. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, az én családom sem, mert jaj "szégyen", "mit mondok a Katinak"...


Nagyon jólesett a válaszod!

2020. júl. 11. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!