Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki hallott valamit a...

Valaki hallott valamit a BME-ről, hogy hogyan tervezi a következő tanévet?

Figyelt kérdés
Minden infót szívesen veszek!

2020. júl. 14. 22:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Én azt hallottam ma egy oktatótól (aki ugyan nem a BME-n oktat) hogy ott távoktatásra készülnek. Nálunk ilyen félig táv, félig rendes oktatás lesz állítólag, pl a laborok kicsi csoportokban lesznek megtartva.
2020. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
En nem vagyok BME-s de jobaraton oda jar es valami projektet visz ahol a tanar mondta nagy valoszinuseggel tavoktatas lesz. Nem akarjak azt a macerat, hogy eljonnek a videkiek, kulfoldiek majd a virus miatt 3 het utan hazakuldenek mindenkit. Nem akarnak tematikat valtoztatni, mert kijott a virus es van olyan amit csak szemelyesen lehetne megoldani. Szerintem nezd annak a karnak a honlapjat ahova jarsz/jarnal es legy resen. Lehet ezt csak mondjak de akkor lesz igaz ha ki is irjak.
2020. júl. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
A VIK-es belső kommunikáció alapján teljesen normális ügymenetre készülünk. Valójában persze az oktatókon semmi sem múlik, a véleményük sem lesz meghallgatva, ha mégis máshogy döntenek felül.
2020. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a híreket! Akinek van még bármiféle infója, azt szívesen hallgatom.
2020. júl. 15. 19:16
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem, de a ZH azért lehetne előben, mert szerintem online sokkal nehezebb szivatosabb azoknak akik nem akarnak csalni.
2020. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy is nehezebb. Olyan kérdéseket tesznek fel, amit esélyed sincs kipuskázni.
2020. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
#6 teamworkben megoldják... :/
2020. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, ha minden egyes ZH sorrendje különböző, és nem lehet visszalépni :)))
2020. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nálunk egyáltalán nem lehetett kooperálni a zh-val, mert pontosan ahogy az utolsó írta, teljesen más kérdéseket kapott mindenki. Plusz az idő is elég szűkös volt, szóval mindenki örült, ha a végére ért.
2020. júl. 16. 22:32
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik dékán azt mondta, hogy normál tanrenddel kezdjük az évet amúgy.
2020. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!