Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki hallott valamit a...

Valaki hallott valamit a BME-ről, hogy hogyan tervezi a következő tanévet?

Figyelt kérdés
Minden infót szívesen veszek!

2020. júl. 14. 22:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#19 Szerintem nem. Eddig online oktatás alatt az előadások visszanézhetők voltak vagy hangalámondásos diákat töltöttek fel, de most szerintem csak a diákat fogják felrakni a Moodle-ra, Teams-re... stb. Szóval külön rossz, mert mondjuk hiába nincs katalógus, ha valami infót mond az oktató azt ott az egyszer mondja el. Visszanézni/hallgatni nem lehet.

Javítson ki valaki, ha rosszul értelmezem!

2020. aug. 14. 00:26
 22/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az oktatón múlik majd, hogy ki hogyan oldja meg. Stépán Gábor biztosan minőségi felvételeket fog készíteni az anyagokból, egy random senki tanár meg valószínűleg le fogja szarni magasról és csak feltölti a diasort.
2020. aug. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is, hogy majd csak feldobják a diákat, aztán oldd meg, ahogy akarod. :))
2020. aug. 14. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!