Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diplománál 4,5-ös eredményre...

Diplománál 4,5-ös eredményre miért nem adják meg a jeles minősítést?

Figyelt kérdés
Csak jó minősítést adnak rá pedig a kerekítés szabályai szerint az már 5-ös lenne. Nagyon el vagyok keseredve, mert rengeteget tanultam a jeles minősítésért és csak egy vacak 4-est fogok kapni :( 4,51-től adnak jelest, de 4,51-es átlag meg ki sem tud jönni mert 4 jegyből jön össze a diploma jegy, tehát vagy 4,5 vagy ha három 5-ös egy 4-es az még már 4,75. Tehát a 4, 51-et nem tudom honnan szedték, mert sehogy se tud kijönni. Nagyon csalódott vagyok :(

2020. júl. 15. 21:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

"Nagyon sok mindent."

Mit???


"4 tételt kellett húzni mi det tudtam csak egy apróságra nem tudtam válaszolni és 4-est kaptam, a csoporttársam meg 4 tételből csak 1-et tudott és ugyanúgy 4-est kapott"

Hogy lehetsz ilyen gyerekes?...

2020. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem gyerekes, csak utalja az unfair játékot. Ennyi.
2020. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%

Több hozzáértő tanár együtt osztályozta le őt, a hozzá nem értő vizsgáztatót, aki ráadásul nem is érzékelte reálisan a helyzetet, így egyáltalán nem biztos, hogy amit ő "csak egy apróságnak" minősít, az nem egy alapvető hiányosság volt-e.

Egyébként meg miért nem fellebbezett, ha unfair volt szerinte? Ugyanmár!

2020. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom. Az Nem nagyon érdekel.
2020. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#11, #14 Látom lehúzni meg bántani azt nagyon tudtok. Kíváncsi lennék, ha hasonló helyzetet élnétek át, akkor is ugyanez lenne-e a véleményetek. Mi abban a gyerekes, hogy igazságtalannak tartom, hogy az, aki nem tudott a 4 tételből 3-at, az ugyanúgy 4-est kapott, mint én, mikor én mindent tudtam csak egy apróságot nem. És mielőtt nekem esnétek megint, onnan tudom, hogy csak apróság volt és nem alapvető hiányosság, mert egyrészt semmi köze nincs a szakmánkhoz, másrészt pedig, elmondtam egy olyan oktatónknak, hogy mit mondtam el és mi volt az az egy, amit nem tudtam, aki ért hozzá és mondta, hogy nem érti, hogy emiatt miért adtak 4-est, mert ez csak egy apróság volt. Az eredeti vizsgaszabályzat szerint aki csak egy tételt is nem tud, már megbukik az egész vizsgán, a csoporttársam pedig 3 tételt nem tudott a 4-ből és 4-est kapott. Nem ő érezte úgy, hogy nem tudja, hanem hozzá se tudott ahhoz a 3 tételhez egyáltalán szólni. De én kérek elnézést, hogy ez rosszul esik...

Egyébként mondták, hogy nem lehet fellebbezni csak annak, akit buktatnak, szóval ezért nem próbáltam meg fellebbezni.

2020. júl. 17. 22:49
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
És akkor most egész életedben ezen fogsz keseregni, vagy hogy tervezed? Diplomás ember vagy, gratulálj magadnak és élj boldogan!
2020. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Tehát mit tenne hozzá a későbbi életedhez, ha ötöst kaptál volna? Semmit.
2020. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%
Majd a munkahelyen isnbe fogsz depizni ha a főnököd lecsesz igazságtalanul, mert rossz napja van? Én értelek, de mást nme tudunk tennie mint elfogadod hogy nem 5-ös a diplomad. Nem tudsz mást tenni, mert ZV nem javítható. El kell engedni. Szerintem remek szakember leszel, ha ennyire maximalista vagy.
2020. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg bele fog betegedni a maximalizmusaba, ha így folytatja.
2020. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egész életemben fogok miatta depizni, de ez az igazságtalanság most nagyon rosszul esik. Képzeljétek magatokat a helyembe, ti hogy éreznétek magatokat, akkor talán könnyebben megértitek miről beszélek.
2020. júl. 18. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!