Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehez a bge pszk?

Mennyire nehez a bge pszk?

Figyelt kérdés

Bgere jelentkeztem gazdasagiinformatika szakra mennyire nehez az iskola?


Tudnatok adni par twnacsot?

Illetve milyen a kollegiuma bagolyvar?



#iskola #gazdaságinformatika #PSZK #BGE #Gazdasagiindormatika
2020. júl. 19. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Könnyebb, mint pl. Veszprémben, mert annak a fő profilja műszaki. Durván nyomatják a progot, infós tárgyakat.

Ellenben a BGE gazdasági egyetem.

2020. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gi szakos vagyok, de azt tudom, hogy a matek az infosaknak a legnehezebb és a legtöbb. Arra készülj fel és vedd komolyan, már a zh heteken szerezd meg a gyakorlati jegyet, ne a vizsgán. Ha utóbbi lesz, akkor másfél órád lesz arra, amire 3 órád volt a 2 zh héten. Ha megbuksz, inkább vedd fel újra 1 év múlva, de ne előbb. Plusz, érdemes felvenni 0 kredites felkészítő tantárgyakat főleg, ha kapsz valami jutalmat ezekért. A fontos határidőkre figyelj, kövesd az oldalakat. Simán teljesíthető, csak legyél komoly és kitartó. A koli jó.
2020. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz.
2020. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elején mindenképp tanulj hétről-hétre, amíg ki nem tapasztalod, hogy mennyire könnyen veszed fel a tempót. Utána képes leszel megítélni a tárgyak nehézségeit
2020. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ugyanaz a matek a BGE-n minden gazdasági szakon. Nem nehezebb a gazdinfosoknak.

A Corvinus kicsit szívás matek meg miegyéb téren, de az is megoldható így a BGE is az. Légy szorgalmas ill. feküdj rá azokra a tárgyakra,amik nem mennek.

2020. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!