Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprém közelében hol vannak...

Veszprém közelében hol vannak jó fodrász képzések amelyekhez nem kell érettségizni és nem egy nagyon kemény iskola?

Figyelt kérdés
táncsics meg az acsádi kivan zárva,a világ pénzéért se küldeném oda a lányom, de mivel én külföldön tanultam fodrásznak, ezért nem tudom magyarországon hol vannak olyan iskolák, ahol elég a 3 as szint, mégis jó a fodrászoktatásuk, a lányom jelenleg élelmiszer iparban tanul, most lesz 10.-es, de hát-.- elég szar a mostani iskolája, és azt mondta átakar menni fodrásznak, aki tud segíteni azt nagyon meghálálnám
2010. aug. 3. 12:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!