Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj-tan vagy az erzsébet...

A haj-tan vagy az erzsébet királyné fodrász iskola 2 éves képzés után ad érettségit? és egy képzett fodrásznak érettségi nélkül sikerülhet-e elhelyezkednie?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy rakás diplomás munkanélküli... szerinted ezek után érettségi nélkül mennyi az esélyed? Esetleg ha egy ismerősöd alkalmaz, vagy be tud ajánlani. De amúgy elég esélytelennek érzem. Nem nagy kunszt az az érettségi pedig..
2010. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem látok esélyt. Maximum ha veszel cuccokat, otthon kialakítasz egy szobát vagy bérelsz egy sufnit és csinálod saját zsebre. Úgy van esélyed, de ehhez meg pénz kell.
2010. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én fodrász vagyok, nincs még érettségim, igy jött össze, eléggé elbaltáztam a gimit, ezért elmentem okj-s képzésre, ahol 10 osztályt kértek csak. szakember lettem, most meg egyéni vállalkozó vagyok. széket bérelek, minden cucc az enyém. elég rizikó és macera, nameg baromira költséges az elején, de nekem megérte.



egyébként a fodrászoknál már nagyon nem jellemző az alkalmazott, mindenhová kérnek vállalkozóit. ott meg kutya nem kér érettségit, csak bizonyitványt.

2010. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze ha találnál egy helyet ahova felvesznek alkalmazottként, ott nem kérik az érettségit, ne aggódj, csak a szakmunkás bizonyitványt.
2010. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindekinek:) utolsó előttinek, nekem is ugyanaz lesz...
2010. okt. 7. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!