Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nagyon rossz a DE-ÁOK-...

Tényleg nagyon rossz a DE-ÁOK-on az orvosi diagnosztikai analitikus szak?

Figyelt kérdés

Rossz alatt azt értem, hogy nem megbecsült, lenézik a szakot (oktatók, orvosisok).

Azt a helyet jelöltem meg biztonsági tervként, de amúgy orvosit jelöltem, csak hát oda nincs elég pontom.

Szóval nem tudom, hogy ez a másik szak megérné-e. Tantevet nézegetve szeretném, csak a többi aspektus miatt nem tudom eldönteni, van-e értelme.



2020. júl. 23. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem nézik le, egyrészt teljesen mások az oktatók, másrészt az egészségügy egy csapatjáték, mindenkinek az aktív részvételére szükség van az ápolóktól kezdve az orvosírnokokig.
2020. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvosisok közül vannak olyanok, akik orvosin kívül (fog-állat-általános) minden egyes szakot szarba sem néznek. Szóval ne izgulj, aki lenézi az ODA-t, az lenézi közgázosokat, pszichológusokat, jogászokat, diplomás ápolókat, tanárokat, mérnököket.

Még a gyógyszerészeket is!

2020. júl. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!


Itt a gyik-en olvastam ezeket a negatív véleményeket is a szakról. Egyébként szerintem nincs annyira a köztudatban ez a szak. Mindenesetre akik írták, azok között volt olyan is, aki arra járt de otthagyta pl. és összességében nem ajánlották a szakot.

2020. júl. 26. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok olyan ember van azon a szakon, aki nem odavaló. (Ezt oda-sként írom.) Könnyű bejutni, és aki egy emelt magyarral és angollal jutott be, es kibukik, persze, hogy lehuzza ezt a szakot. Legalabbis szerintem...
2020. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!