Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én gondolom úgy hogy a...

Csak én gondolom úgy hogy a nyelvvizsga nélküli diplomák tulajdonosainál vissza kéne fizettetni az egyetemi képzés árát?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2020. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2020. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem, miért kéne?

Nekem van nyelvvizsgám, de mégse sajnálom tőlük. Lehet valaki jó szakember nyelvvizsga nélkül is (az más kérdés, hogy manapság lényeges ,hogy az ember legalább angolul eltudjon kommunikálni

2020. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem értek veled egyet. De hát kinek a pap és kinek a papné.
2020. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Baromság, kérdező... Amikor megkötötték a szerződést, akkor abban csak az volt benne, hogy a képzést el kell végezniük, és azt megtették. Hogy a diplomát egyéb feltételek miatt nem kaphatták kézhez, az egy teljesen másik történet.
2020. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért fáj ez neked? Szerintem sok diplomás nem is használja a nyelvet a munkahelyén. Aki külföldön akar dolgozni, vagy tudja hogy neki kell a nyelvtudás, az úgyis megtanulja.
2020. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
88%

Szerintem nagyon nagy hülyeség, hogy diplomához nyelvvizsga kell. Ismerek olyan egyetemi tanárt, akinek a mai napig nem lenne diplomája, ha 40 évvel ezelőtt is a diploma feltétele lett volna a nyelvvizsga. Szerintem az egyik legokosabb ember, akit ismerek, csak egyszerűen nincs nyelvérzéke.

Van nyelvvizsgám és diplomám is, de nem sajnálnám a diplomát azoktól sem, akiknek nincs nyelvvizsgájuk...

2020. júl. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!