Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az hogyan lehetséges, hogy az...

Az hogyan lehetséges, hogy az EFEB felnőttképzésnél egy adott tanfolyam képesítését 200 óra alatt meg lehet szerezni, míg mindenhol máshol ugyanannak a képesítésnek minimum 520 órát határoznak meg a bizonyítvány megszerzéséhez?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert 520 a kötelező, az efeb meg nyilván részben e-learning.
2020. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen én is úgy tudom, hogy az EFEB-nek nagyon jó online renszere is van, ezért lehet kevesebb a kontakt óra.
2020. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos én vagyok újra. Ez az EFEB lakberendező képzés egy óriási nagyon lehúzás, senkinek sem ajánlom. 5 Forintot nem ér. Az online oktatásuk annyi, hogy pdf és word fájlokat küldenek, amiket te is megtalálsz a neten szinte és a gyakorlati oktatás nulla. Akinek nincsen rajzos előképzettsége annak esélytelen elkészítenie a portfólióját.
2021. aug. 3. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!