Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a BCE székesfehérvári...

Milyen a BCE székesfehérvári Campusán Pénzügy-számvitel szakon tanulni?

Figyelt kérdés

Elsősorban személyes véleményekre, illetve tapasztalatokra lennék kíváncsi, ugyanis emgem is ide vettek fel.

Mennyire nehéz ez a szak?

Középszintű ötös matek érettségivel mennyire lesz nehéz az első félév?

Milyen a kollégium?

Minden hasznos választ nagyon szépen köszönök.



2020. júl. 27. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Szia, üdvözlünk a campuson. Némi energiabefektetéssel abszolút nem nehéz, ne stresszelj, az első félév beszoktatós félév, hogy lásd milyen az egyetem. Én is közép matekkal jöttem, nem a matek az, ami nehéz és buktatós, ettől ne tarts, nagyon aranyos a tanárnő. A koliról csak annyit tudok nyilatkozni, hogy maga az épületrész tök szupi, fel van újítva, van kondi, de a benne lakók között vannak bunkók és trehányak, legalább is én így láttam. Ha további kérdésed lenne írj nyugodtan. :)
2020. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!🙂
2020. júl. 28. 10:08
 3/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen tapasztalatokat szereztél az egyetemmel kapcsolatban? Tanárok, közösség stb. Nem követtem, hogy az egyetemekben az oktatás hogyan alakult a vírus miatt, szóval akár online oktatás alatt is.
2021. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag gördülékenyen ment az online oktatás, Teamsen zajlottak a gyakorlatok, és a legtöbb esetben előre felvették az előadásokat. A számonkérés szerintem volt, ahol könnyebb volt teljesíteni, volt ahol azért rámentek a szivatásra (értsd, időkorlát, feladattípusok). Egyébként a tanárok többsége segítőkész és elérhető volt így online is, persze mindenhol vannak pályát tévesztettek, de ez más egyetemen sincs másképp
2021. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!