Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem kollégiumairól...

Davidusimusu kérdése:

Óbudai Egyetem kollégiumairól vélemények?

Figyelt kérdés
Szeptembertől az OE-en folytatom a tanulmányaimat és ezért érdekelne néhány információ a kollégiumokról. Leginkább azokra lennék kíváncsi, hogy melyikbe a legnehezebb bekerülni, milyenek a körülmények a szobákban, milyen a koli környéke, mindennapi élet, stb. Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadnék. Természetesen azért az egyetem honlapján már néztem róla információt, de azért mégis csak az igazság érdekelne és a tapasztalatok. 😄

2020. júl. 28. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én a Kandó Kálmán Kollégiumról tudok véleményt mondani.

- Mivel tavaly lett átadva egy teljes felújítás után, a szobák elég fullosak. Saját minikonyha és fürdő, légkondi, minden "újszagú", stb. Azonban ezzel járt az is, hogy néhány helyen akadtak problémák, pl a melegvízzel, vagy az internettel. Ezeket mindig érdemes egyből hibajelentésre küldeni, hogy minél előbb kijavíthassák a problémát.

Szobaszemle is gyakran van, néha bejelentés nélkül - szóval érdemes gyakran takarítani.

- Kb 400 fős kollégium, így nem olyan nehéz bekerülni, de persze 0 szociális ponttal és kevés tanulmányival nem vesznek fel. Tavaly tudtommal mindenkit sikerült felvenni, aki jelentkezett.

- A környék teljesen jó, 200 méterre található ugye 3 egyetemi kar is, Lidl-Eurocenter-StopShop is pár villamos/buszmegállónyira van.

- Közösségi élet: voltak bulik az előző tanév folyamán, a legtöbbre egész sokan lejöttek. Többféle kör is működik a koliban, pl. társaskör, csocsókör, röplabdakör, filmkör, stb. Ezekre is mindig van érdeklődés.

Remélem, tudtam segíteni egy picit. :)

2020. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, igen sokat segítettél. Köszönöm szépen! 😄
2020. júl. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!