Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemi kollégiumot...

Melyik egyetemi kollégiumot érdemes választanom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első éves leszek Szegeden, német-töri osztatlan tanári szakon. Áttanulmányoztam a karközi kollégiumok honlapjait, de nem tudok dönteni, illetve nem tudom, hogy melyikbe kerülhetnék be. Tudnátok esetleg saját tapasztalatokat írni? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2020. júl. 29. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!


Igazából, ha eléred a szükséges pontot, akkor bármelyikbe (ezen felül, ha a motivációs leveledet is elfogadják, akkor a szakkolikba is simán).


Röviden:


Károlyi: két épületes, közel van, nagy, közelében, mozi, edzőtermek, büfé, koliban is van egy mini edzőterem, lehet pingpongozni, csocsózni, kosarazni, tengozni az udvaron, mellette focipálya. 3 fős szobák, szintenként közös konyha és vizesblokkok, de a szobákban is van csap. Villamos a koli előtt rak le.


Hermann:

közepesen nagy, szintén két épület, ez Újszegeden van, innen is viszonylag gyorsan be lehet jutni, hasonló az előzőhöz.


Eötvös: Ezt annyira nem ismerem.


Móra: Szintén Újszeged, kisebb (mármint az épület), de tágasabb szobák, szakkoli, tehát ide nehezebb bekerülni.


Öthalmi:

Nyugisabb, mivel a város legszélén van, cserébe nehezebb a közlekedés, mert ritkábban járnak a buszok, de 3 főre van egy fürdő/konyha/mosdó, kb, mint egy albérlet.


Röviden ennyit tudtam, de bővebb véleményt is írok privátban (nem szeretném, hogy az írásom miatt felismerjenek az ismerőseim) 😅😅😅

2020. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!