Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME kollégiumok közül melyiket...

BME kollégiumok közül melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

GTK mesterszakosként megyek koliba: Wigner Jenő, Vásárhelyi Pál és Kármán Tódor kollégiumokba lehet jelentkezni. Nem tudom, hogy a gólyákat csak egy helyre veszik fel vagy lehet rangsorolni?


Nem vagyok egy nagy bulizós alkat, fontosabb inkább, hogy normális körülmények legyenek.


Arra lennék kíváncsi, hogy melyik koliban milyenek a szobák, hány fősek, fürdő van a szobában vagy csak folyosón, mennyire megközelíthető a Q épület és a Déli pu.


Köszönöm előre is!



2018. júl. 31. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Kármán>Wigner>VPK


Kármán 2 fős szobákból áll, elvileg a legjobb BME koli. Wigner és VPK ha jól tudom 4, de a VPK eléggé le van pusztulva, és csak a folyosón van fürdő (Wignert nem tudom). Távolságra nem sok van köztük, gyalog is kb. 15 perc a Q épület.

2018. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és az árakról tudsz valamit? A Kármánban vannak amúgy GTK-sok?
2018. aug. 1. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Schönherz 10k, VPK is, többiről nem tudom, de azok se lehetnek drágábbak sokkal (ha azok egyáltalán). A Kármán alapvetően GTK-s koli, szóval igen.
2018. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Vásárhelyiben lakom, tényleg nem egy luxushely. Mesterszakosként szerintem jó eséllyel az A épületbe kerülnél, a felső szintek már nem olyan rosszak elvileg. Zuhanyzó van minden szobában, wc csak a folyosón. Sokszor hangos, a Q épület is messze van. Szerintem is ezt tedd utoljára. Kármánt csak kívülről láttam, sokkal kulturáltabbnak néz ki, Q is közelebb van. Wignerről nem tudok véleményt mondani.
2018. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A Kármán alapvetően GTK-s koli, szóval igen."


Akarod mondani, GPK-s ;)

2018. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sry, akkor én ezt egy évig félrehallottam :D
2018. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!