Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-n melyik sportágat érdemes...

BME-n melyik sportágat érdemes választani a testnevelés aláírás megszerzéséhez?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A kondit vagy az atlétikát, ha értelmes dolgot akarsz csinálni

A korcsolyát vagy a falmászást, ha valami különlegeset szeretnél

És a jógát, ha semmit sem akarsz csinálni :D

2020. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Én TRX-eztem, teniszeztem, fociztam. Mindegyik jó volt. Ha szeretnél relatív keményebben edzeni akkor TRX. Kondi at inkább alibi. Rajtad múlik csinálsz-e valamit.
2020. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
2: már akinek alibi. Ha utolsó órának veszed fel, abban a 2 órás idősávban, amire kiterjed a belépő, frankón le lehet edzeni baráti áron. Én mindig kicsináltam magam rajta és kevés embert ismertem, aki nem élt vele, hanem elsunnyogta. Ellenben jógán konkrétan félre lehet feküdni, ha nem vagy motivált. Ez kondi alatt nincs így.
2020. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kondin is el tudtam tekergetni az ülős biciklit, ha nem volt kedvem félév végén. Persze, ha volt társaság, és kedvem is, ki lehetett magam készíteni eléggé, egy óra alatt is. (Kondit "Erőfejlesztés" néven találsz Neptunban.)

Felvételnél nem is az a fontos, hogy mit vegyél fel, hanem hogy mire lesz hely. Ugyanis nagyon gyorsan betelnek a helyek, nem biztos, hogy sikerül bejutnod, amikorra akarsz.

Ismerőseim közül jártak kosárra, röpire, focira is, azokat is élvezték. Röpi még jobb, ha lányok is járnak rá :D

Választhatsz társas sportot is: tenisz, tollas stb., ha van haverod, aki veled megy, vagy ha barátkozni akarsz.

Atlétika sem rossz: x kilométert le kell futni, és kész is vagy. Ha fél óra alatt lefutod, akkor annyi.

Vannak, akik elmentek pingpongra, na az, ahogy a srác mondta, tényleg lazsálás volt, de legalább meglett a kreditjük :D

Korcsolyára is szerettek járni a lányok, abban az volt a jó, hogy nem félkor kezdődött, hanem egészkor, és a bácsi se mindig ment el órát tartani.

Most látom, van Krav Maga is Tóth Ervinnel. Na az szerintem fixen kemény lesz, de ha érdekel, menj el a Mesterhez! :D

Úszni is szeretett mindenki, aki oda ment, azt is ajánlom.

Nézem, hogy van tánc a kondis tanárbácsival. Na az biztos vicces lehet, de lehet, nem nézném meg testközelből :D

Lényeg a lényeg: kb. mindegy, mit csinálsz, csak élvezd. Ha pl. nem szeretsz futni, akkor ne vedd fel az atlétikát, de amúgy szerintem minden óra olyan lesz, amilyennek gondolod, hogy lesz. Hajrá, annyira nem nehéz teljesíteni a tesit! :)

Üdv

2020. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Én javaslom a 100 méteres véraláfutást, esetleg a fedett pályás távolbanézést, vagy a gombfocit! :D
2020. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!