Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » HSC Stábiskola vélemények?

HSC Stábiskola vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelentkeztem a 2020 szeptemberében induló OKJ-ra, a HSC Stábiskolában. A véleményetekre lennék kiváncsi, hogy ki mit gondol a suliról. Régi diákok, vagy bármi. Talán 2 kérdést láttam itt ezzel kapcsolatban, mindkettőnél rosszt találtam. Ennek mi az alapja? Köszönöm előre is a válaszokat!:)

#iskola #Mozgokepgyartas #Hsc stabiskola
2020. aug. 1. 18:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Jesszus, mi lett a helyesírásommal 😂 szóval, rosszat, nem rosszt.
2020. aug. 1. 18:30
 2/9 anonim válasza:

Szia!


Bár a kérdésedre nem tudom a választ (szintén próbáltam már utánanézni, mi lehet az oka), de én is most fogok jelentkezni a a 2020-as OKJ-ra. :)

Nyílt napra regisztráltál, ott leszel?

2020. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos én nem leszek Pesten aznap, úgyhogy nem:( pedig jó lenne menni..

De ez tök jó, hogy így random szembejöttél GyK-n :D

Én már jelentkeztem, elvileg tuti, hogy odamegyek..

Esetleg fel tudjuk venni a kapcsolatot Messengeren, vagy ha gondolod, akkor van egy Facebookos csoport HSC Stábiskola 2020 néven.. teljesen üres még, de megcsináltam, hátha valaki, aki odamegy idén megtalálja, és összetoborozódna az OKJs csoport egy része:)

2020. aug. 7. 08:28
 4/9 anonim válasza:
Sziasztok! Végül tetszett nektek a képzés?
2021. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem végül változtak a terveim és másik OKJ-nál kötöttem ki.. úgyhogy sajnos nem tudok véleményt mondani 😬

2021. szept. 10. 08:04
 6/9 anonim válasza:
Lehúznak, nem ajánlom.
2021. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2021. okt. 10. 02:14
 8/9 anonim válasza:
100%
Igazából csak kiegészítésként írom le a tapasztalataimat, hátha valaki később ide jönne infót keresni. A "tanárok" igazából a szakmában dolgozó, vagy korábban dolgozott "nagyöregeket" jelenti, de nem is nagy nevek, a legtöbb közepes kaliberű. Az óráknak a 95%-a arról szól,hogy történeteket mesélnek, és neten is összekaparható infókat gyűjtenek össze. Többször elmaradnak órák is, nem jár érte kompenzáció, a befizetendő összeg ugyanannyi. Egyébként egy fél millió pluszos összegről beszélünk. A gyakorlaton csak csicskáztatnak mindenkit kb, ingyen munkaerő a szar filmjeikbe. Csak azoknak érdemes odamenni, akik már ebben dolgoznak, és számlaképessé akarnak válni. Ha érdekel a szakma,de nem akarsz egyetemre/okj-ra menni, akkor többre tartom,ha csak simán elmész ingyen segíteni produkciókba, többet tanulsz és megspórolsz 1 évet, meg egy rakat pénzt.
2021. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte választ!:)

Nem hangzik túl jól. Legalább valami papírt ad.

Köszi mégegyszer:)

2021. dec. 5. 01:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!