Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Moduloba ha kétszer adok be...

Moduloba ha kétszer adok be egy űrlapot az baj?

Figyelt kérdés
Lehet ebből bármi baj,hogy végül egyiket se fogadják el? Elrontottam valamit és nem tudom javítani,ezért csinálnék így egy újat.

2020. aug. 4. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha enged kettőt beadni, bár, ha elrontottad, akkor a piszkozatoknál tudod törölni és előlről kezdeni, ha még nem adtad be, vagy eleve tudod szerkeszteni. Gondolom vagy szoc helyzetfelmérőről van szó vagy adategyezetőről (ha jól tudom), ezekből nem lehet egynél többet beadni. Viszont, ha szoc felmérő (és már beadtad), akkor lesz hiánypótlási/javítási időszak és ott tudsz korrigálni.
2020. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Adategyeztetői űrlapról van szó. Lehetne kettőt beadni, de írtam inkább ez ügyben az illetékeseknek és elméletileg lehet majd javítani a hiánypótlásnál, mert már beadtam.
2020. aug. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!