Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Moduloba most akkor hiánypótlá...

Moduloba most akkor hiánypótlásra van lehetőség?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam emailt, hogy rossz dokumentumot töltöttem fel.. A lakhelyigazoló helyett véletlen a jövedelemigazolást töltöttem fel..véletlen rossz mappába mentettem és siettem, mert nyaraltunk, ma jöttünk este haza, a papír pedig pénteken kaptuk meg, azért is most siettem nagyon nagyon. Most mikor pótolni akartam azt írta ki, hogy a beadási határidő lejárt.. Amit én értek, de hiánypótlásra még kellene lenni lehetőség nem? Hisz arról nem volt szó, hogy akkor nem is lehet..Pedig azt írtak 72 óráig van utána idő. SOS

2017. aug. 14. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:

a hiánypótlás 13.-a éjjel zárult.

Én sem tudom pótolni már. Nekem az volt a baj, hogy külföldi személyi igazolványok másolatát töltöttem fel(mert erdélyi vagyok), de a HSZI ingyenes fordítóirodája határidő után küldte el a magyar változatokat. :(

2017. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát ez remek..

most akkor minden támogatástól elestünk mind a ketten? és még sokan mások is gondolom...

2017. aug. 15. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. szept. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!