Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki akit felvettek a...

Valaki akit felvettek a Károli Kereskedelem és marketing FOSZK szakra?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Az nem FOSZK, hanem FOKSZ és ezzel nem FOKSZ tudni mit kezdeni.


Amúgy mi a kérdés?

2020. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Mielőtt okoskodsz, kérlek nézz utánna a dolgoknak. Köszönöm!
2020. aug. 4. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt idétlen kérdéseket teszel fel, amiből nem is derül ki mi a kérdés, tájékozódj!


Minek nézzek utána? Annak hogy a FOKSZ az nem FOSZK?


FelsőOKtatási SZakképzés


Vagy annak nézzek utána, hogy sokra FOKSZ menni vele?

Ez egy okj szintű képzés lényegében, magasabb, mint a sima okj, de nem diploma. Ezzel nem pályázhatsz diplomás állásokra, tulajdonképpen arra jó, hogy elmenjenek az állami féléveid, és majd max beszámítják ugyanennek a szaknak az alapképzésébe, de így is több idő összességében ezzel együtt, mintha egyből arra mentél volna. Gondolom nem volt meg a pontszámod államira, és így akarod rövidíteni a tandíjas féléveidet majd alapképzésen, így szokott néhány “nagyon okos”

2020. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Google jó barát! Csak egyszer írd be hogy FOSZK.FelnőttOktatási SZakKépzés. Kérlek ne degradálj azok alapján, hogy milyen fajta képzésben veszek részt, és ha már ennyire fontos akkor nem tettem emelt szintű érettségit, tehát alapképzésre nem tudtam jelentkezni. A kérdésem pedig arra irányult, hogy van e valaki az oldalon akit esetleg felvettek erre a képzésre.
2020. aug. 4. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem felnőttoktatási szakképzés, értsd már meg!

Vitatkozol itt velem, amikor A-tóp Z-ig vágom a felsőoktatási témákat.

Egyetemen felsőoktatási szakképzés van. Elkezdi, Google a barátod! Ha Googleba beírom, hogy kifli alakú pics@, arra is is hoz ki találatot, mert mindenhonnan összekukázza a találatokat. Azért kíváncsiságból beírtam, hát egyáltalán nem hozott ki egyetemi találatokat, ellenben a felsőoktatási szakképzésre igen. Nem minősítem a képzésedet, de a helyedben csinálnék emeltet, és keresztféléven, vagy jövőre megpróbálnék egy alapképzést. Vagy ha csal egy egyetemi papír kell, akkor nem szóltam.

2020. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!