Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezhetek ugyanarra az...

Jelentkezhetek ugyanarra az egyetemre, ahonnan kirúgtak?

Figyelt kérdés

Sajnos csak 27 kreditet sikerült teljesítenem az első két félév során a hallgatói jogviszony megtartásához szükséges 30 helyett, így nemsokára biztosan kapom a levelet, hogy a hallgatói jogviszonyom megszűntették.

Most pótfelvételin szeretnék újrajelentkezni ugyanannak az egyetemnek egy másik karára és szakára, van ennek bármi akadálya? (Önköltséges képzésen voltam eddig is és továbbra is így tervezem, nem tudom, ez számít-e bármit ebben az esetben.)


2020. aug. 5. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár ugyan arra a szakra is jelentkezhetsz, kreditátvitellel az eddig befejezett részt beszámítják és ott folytatod ahol abbahagytad.
2020. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kreditatvitel mennyibe kerul?
2020. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 1000 Ft/tárgy volt, de ez egyetemfüggő.
2020. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben az évben nincsen átsorolás a covid miatt.
2020. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az a atsorolas?
2020. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem átsorolnának, írtam, hogy alapból önköltségesen vagyok és ilyen esetben egyébként is kirúgnának államiról is, mert a minimum kredit nem lett meg.

Első kettő, köszönöm a válaszaitokat! :)

2020. aug. 6. 09:47
 8/8 anonim ***** válasza:
De alapesetben mit jelent az hogy atsorolas?
2020. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!