Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE török szak és SZTE...

ELTE török szak és SZTE altajisztika milyen?

Figyelt kérdés

Arra jutottam hogy mindenféleképpen agglutináló nyelvet/nyelveket szeretnék tanulni és szerintem a fentebb említett szakok erre alkalmasak. Nagyon érdekel a középázsiai eredetű türk népek kultúrája, történelme és nyelve. Főleg az anatóliai törököké. Azzal is tisztában vagyok hogy ezek kifejezetten nehéz szakok de szívesen elvégezném valamelyiket, mindent bele adva. Ráadásul ha nem szúrom el a szóbeliket lesz annyi pontom hogy felvegyenek. És igen, emeltszintű történelmet is csináltam/csinálok, még a szóbeli hátra van. Légyszíves olyanok írjanak akik valamelyik szakra járnak vagy jártak. Mindenki tapasztalata érdekel.


UI: Amit nem szeretnék a kérdés alatt látni hogy kérdéssel válaszolnak. Pl: "És ha elvégzed mihez kezdesz vele?" Meg ilyenek. Az legyen az én bajom. :)



máj. 24. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először olyat tanulsz, ami tetszik, másodszorra meg olyat, amiből megélsz. :)
máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!