Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszavihetnek a lakásotthonba?

Visszavihetnek a lakásotthonba?

Figyelt kérdés

Szóval 2003.12.03 án születtem

Lakásotthonba kerültem és 13 éven keresztül bent voltam

1éve vagyok kint szüleimnél

8at ott tettem le az intézetbe meg a 9et is csak nem tetszett átmentem eladónak

Itthon keztem el szüleimnél az eladó szakmát sikeres évet zártam a nyári gyakorlat várt rám 1hetet voltam,de nagyon nehéz számomra még vissza van 3hét

Itthon sajnos beleléptem a szögbe kaptam tetanust meg mindent

Azóta nem tudok lábra állni

Anyám hozza az ételt ágyhoz

Az orvos az a jelenlegi állapotomra tekintettel ki írt aug 14.ig kaptam igazolást és táppénzes papírt is

ha addigra meggyógyulok akkor sem szeretnék menni nyári gyakorlatra nagyon nehéz

Tanköteles tudtommal 2020.09.01 ig vagyok mivel ebbe az évbe decemberbe töltöttem be a 16 életévemet

Ki szeretnék majd iratkozni szülöi beleegyezéssel

Ha nem megyek már egyáltalán gyakorlatra és szep.1én ki iratkozok elvihetnek vissza???

Akik azt mondják hogy nem lesz belőlem semmi meg tróger vagyok mi egymás arra nem szeretnék figyelmet tartani

Mivel van munkám az iskolán kívül nem fogok éhen halni

Csak a lábam miatt most nem tudok



2020. aug. 5. 15:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!