Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M ruhát, amit online rendelt...

H&M ruhát, amit online rendeltem, de nagy lett boltba is visszavihetem vagy csak visszakuldeni lehet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kisebbet rendelni belőle. Ha az üzletbe viszem vissza, de ott náluk épp nincs belőle, akkor visszaadják a pénzt? Illetve sajnos levágtam a bilétát rola.

2020. jún. 20. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak neten lehet visszaküldeni, de azért egy kérdést megér a boltban.
2020. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, tehát postán lehet visszaküldeni a netes rendelést valéószínűleg.
2020. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen :)
2020. jún. 20. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell hívnod a H&M ügyfélszolgálatát, és bediktálni adatokat, tehát mindenképpen meg kell, hogy legyen az eredeti csomagolás. Aztán egy megbeszélt időpontban keresni fog téged a futárszolgálat, átveszi a csomagot, remélhetőleg az eredeti csomagolást használd. A pénzt bankszámlára utalják vissza, pár munkanapon belül. (Akkor is, a utánvéttel fizettél eredetileg.)

Ki nem cserélik, új rendelést kell elindítanod, így jut el hozzád a kisebb termék.


Nálam így történt a csere.

2020. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor mar sajnos mindegy, mert kidobtam a zacskót, amiben jott... 🤦🏼‍♀️
2020. jún. 20. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatot, mert van elállási jogod is. Inkább tájékozódj, majd a bolt munkatársai adnak felvilágosítást, hogy mit lehet tenni!
2020. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!