Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi kurzusoknál meg...

Egyetemi kurzusoknál meg szoktátok nézni, hogy kik vették még fel?

Figyelt kérdés
Kisebb gyakorlatokra, szemináriumokra gondolok. Én mindig megnézem.

2020. aug. 7. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én is. Nálunk volt pár irritáló féreg ember, aki már az évfolyamcsoportban is utálatos volt, nem akartam véletlenül sem egy csapatban lenni velük. Sikerült is elkerülnöm őket.
2020. aug. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem szoktam megnézni, mert nem érdekel és élőben sem foglalkozom vele, ki ül ott. A papírért járok egyetemre, nem azért, hogy haverkodjak vagy épp utáljak valakit.
2020. aug. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én megszoktam, nyilván nem mindegy kivel van közös órám. Ha jóban vagyunk könnyebben segítünk egymásnak. De dönteni inkább időpont és az oktató alapján szoktam, persze csak ha lehet választani egyáltalán :D.
2020. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én is mindig megnézem. Pár szaktársammal nagyon jó viszonyban vagyok, szeretek velük közös órára járni. A csoport munka is könnyebb így, illetve az órák előtt és után is jó, ha van társaság, és nem kell egyedül ácsorognom. Viszont a megfelelő tanár/időpont nálam fontosabb mérlegelési szempont.
2020. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2001viro ***** válasza:
85%
Sziasztok, engem most vettek fel egyetemre, ilyet hol lehet megnezni? Hogy ki van még az adott előadáson
2020. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Neptun -> Felvett kurzusok -> Rákattintasz az adott tárgyra -> Hallgatók

2020. aug. 7. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen, márcsak kíváncsiságból is. Szeretek dolgokat előre tudni, nem meglepődni. Bár szerencsére már nincs több csapatmunkás órám.

A tanár meg az időpont fontosabb, szóval ezek a mérvadóak.

2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Vannak akikkel össze szoktam beszélni (1-2 baratnom) hogy ugyanarra az orrára vegyük fel a tárgyat ha tudjuk hogy ugyanakkor járhassunk ugyanoda plusz így a közös tanulás is könnyebb.

Ezt leszámítva is van amikor megnézem igen, mert vannak olyan évfolyamtársak, csoporttásak (a nagytöbbség) akikkel jobban jóban vagyok, akiket jobban kedvelek, olyanokkal nyilván szívesebben járok egy órára.

2020. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!