Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem bírom megváltoztatni...

Miért nem bírom megváltoztatni a személyes adataim a Neptun rendszeren belül?

Figyelt kérdés
Észrevettem, mikor ki akartam tölteni az adategyeztető űrlapot, hogy nem minden adatom helyes a Neptunon, de sehol se találom az adatmódosítást. Szóval ha rámegyek a személyes adatokra,sehol se látom, hogy tudnék változtatni. És az adatmódosítások fülön belül pedig csak annyi van, hogy eddig semmit se változtattam. Ilyenkor most mi a teendő? Előre köszönök minden választ.

2020. aug. 7. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Teendők:


Felhívod azt a rohadt Tanulmányi Osztályt, mert ezért vannak... Nem értem, hogy miért nem képesek az emberek a minimális ügyintézésre sem...

2020. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább egy rohadt intézményt írnál...

ELTE-n pl a q-ter-ben kell módosítani. De világosan le is írják.


Amennyiben be tudott lépni a Neptunba, úgy kérjük, hogy mihamarabb frissítse személyes adatait (TAJ-szám, adóazonosító jel) a Quaestura Hallgatói Ügyfélszolgálati Iroda weboldalán az Adategyeztetés menüpontban leírtak szerint, hogy a kinyomtatott beiratkozási lapon már hiánytalanul szerepeljenek.

[link]

2020. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, bocsi hogy külföldiként nem vagyok teljesen tisztában a rendszer működéséről. És igen most látom lemaradt, SZTE-re megyek. TAJ számom pedig még nincs.
2020. aug. 8. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, én sem tudom a neptunban (SZTE) megváltoztatni, vagyis beírni néhány személyes kártyám adatát pl: a Taj számom

Modulon az adategyeztető lapomat hétfőn fogom beadni, hátha az révén majd változik a Neptunban egy-két adat... igazából nekem nagyon nehéz magamnak intézni mindent, mert családban senki nincs, aki tudna segíteni...

2020. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Átérzem a helyzeted, nekem tegnap nagy nehézségek árán sikerült beadnom az adategyeztetőt és foglaltam időpontot, esetleg ha van kérdésed megpróbálhatok segíteni. Milyen szakon vagy?
2020. aug. 8. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó helyen kerested, a személyes adatoknál tudod megváltoztatni a TAJ számod, a + jel segítségével, de ez egyetemfüggő. Nem mindegyik engedélyezi a változtatását, ezért te nem változtathatod meg, csak az ügyintéző.
2020. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általánosságban (kb. minden egyetemre igaz): lakcím, szem.ig szám, TAJ, adószám csak ügyintéző tud módosítani, te nem. Minden egyetemen más a procedúra, de biztos küldtek tájékozatót, olvasd el figyelmesen.
2020. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!