Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmennétek tök egyedül gólyatá...

Elmennétek tök egyedül gólyatáborba? Van aki elment így? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyedül vagy csak ismerős nélkül?! XD Nah jó van értem, és hát jó hogy én is úgy megyek, nem te leszel sztem az egyetlen aki nem ismer senkit, és pont emiatt biztos mki jó fej lesz. Meg ha nagyon akarsz, akkor itt a net, keress bajtársakat és akkor már tök nem leszel 1edül.
2010. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

másképp hogy?!?!

Pont erről szól, sok egyedül jövő ismerkedjen össze!

Mindenki így megy.

2010. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elmennék,persze!Én is 9.-es leszek,de sajnos NEM LESZ gólyatábor..>.< szóval a helyedben nem is gondolkodnék rajta..mennék..viharoznék..lobogna a hajam a szélben..xD
2010. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nálunk be kellett öltözni, már a pályaudvaron látszott, ki az, aki ugyanoda megy, mint én. Így aztán úgy indult a dolog, hogy láttam, hogy a sorban áll egy lány beöltözve, mindjárt sorra kerül. Odamentem hozzá, te is gólyatáborba jössz? Mondta, hogy igen, így aztán nem kellett végigvárnom a hosszú sort, ketten indultunk a vonathoz és mire odaértünk, már voltunk vagy harmincan :) A vonatra felszállva már egy csomó embert ismertem, holott még oda sem értem a gólyatáborba :)

Ennek pont ez a lényege, hogy megismerkedj a leendő társaiddal. Még rosszat is tesz, ha nem egyedül mész, mert akkor alacsonyabb az ismerkedési hajlandóság :)

2010. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm se jön arra a szakra, amire én megyek, és hiszem, hogy így tök egyedül jó lesz új emberekkel ismerkedni. :D

A középiskolás gólyatáborban is ismeretlenekkel voltam körbevéve, mégis az volt a legjobb élmény.

Egyszer ígyis-úgyis meg kell ismerned őket, nem kerülheted ki.

2010. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elmennek, vagyis el is megyek.(:

Egy ismerosom sem jelentkezett arra a szakra, ahova en...Mindenki ment bolcsesznek, a barati korben egyeduli TTK-oskent ezen az egyetemen.


Szerintem te is menj, kesobb lehet, hogy megbanod. Ha nem tetszik ,akkor meg hazajossz az elso vonattal es kesz.

2010. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
TTK-sként??? melyik egyetemen?:D
2010. aug. 5. 10:57
 8/12 A kérdező kommentje:
és lehet olyat hogy hazajönni?
2010. aug. 5. 10:57
 9/12 anonim ***** válasza:

ELTE-n lettem TTK-s.(:


En ugy vagyok vele, hogyha nem erzem ott jol magam ember legyen a talpan, aki engem eroszakkal ott tart...

2010. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak nem Bódvarákóra vagy hova a fenébe mész???:D
2010. aug. 5. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!