Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyedül vagyok fiú! Hogy...

Egyedül vagyok fiú! Hogy kezdjem? (középsuli)

Figyelt kérdés
Ma volt az évnyitó és szerintetek hogy kezdjem az egészet?kezdjek el velük beszégetni vagy mit csináljak? (25 lány kb)
2011. szept. 1. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Uh, ezt jól beszoptad. xD
2011. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 .schwulbini. ***** válasza:
varrónő képzés, vagy WTF ? :D
2011. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
vigyázz, nehogy lányt csináljanak belőled!
2011. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Élvezd,de komolyan,"szét fognak szedni" meg a tenyerükön fognak hordozni,és te leszel a sztár az osztályba.
2011. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
áh istenem minden fiú álma:)persze ha mondjuk autószerelő képzésen vagy és nem varrónő képzésen:D
2011. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te mázlista! :D Ahhoz képest nem irigyellek mivel egyedül vagy fiú az osztályban, de mindegy ha nem akarsz 4 éven keresztül unatkozni akkor kezdj el velük össze barátkozni van fiú és lány barátság tudom jól. Én osztályomba 30 fiú volt és 3 lány az se volt nekik túl jó de mindegyik csajjal jóba voltam így nem érezte magát egyedül az aki az utolsó 2 évben egyedül volt lány az osztályban szinte csak én meg még 1 haverom voltunk a jó barátja. Ne aggódj össze fogsz velük barátkozni, kicsit furcsa lesz de ha mázlid van buknak hozzád fiúk jövőre XD
2011. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy meg eladói szak
2011. szept. 1. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
dugd meg mindet
2011. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

legnagyobb szerencse és a legnagyobb átok is egyben:D

Ha ügyes vagy, akkor lehet egy csomó lány barátod és sokat megd*ghatsz:D. Ha nem akkor nagyon sz*r lesz neked.


EGyébként úgy kell elkezdeni, ah mondtad beszélgetni kell velük. Valaki mellett csak kell ülnöd is... Az elején még nehéz lesz de aztán sima ügy:)

2011. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 fiú volt és 31 lány. A fiúk nem nagyon bírták egymást, ezért ők is többségében lányokkal barátkoztak. Nem kell görcsölni, ugyanúgy odamész azokhoz, aki szimpatikus és simán elkezdesz velük beszélgetni.

Nálunk egy csomó jó barátság kialakult a fiúk-lányok között (szerelem viszont egyszer sem).


Arra vigyázz, hogy ne higyjék hogy "úgy" közeledsz hozzájuk az elején, ezzel elriaszthatod őket. Ha megtetszik valamelyikük, egy után persze elkezdhetsz udvarolni.

2011. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!