Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem ha a tárgyfelvétel...

Egyetem ha a tárgyfelvétel előbb van, mint a beiratkozás attól tudok tárgyfelvételt csinálni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Kiderul, ha megprobalod.
2020. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
szinte mindenhol előbb van :)
2020. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Biztos azért, hogy ne mindenféle információk hiányában kelljen eldontened, hogy vállalod-e a következő félévet, hanem annak tudatában, hogy mikor lesznek az oraid, meg ilyen aprosagok.
2020. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Lehet csak én járok rosszul egyetemre, de hogy lenne már előbb a tárgyfelvétel, mint a beiratkozás? :) Valamelyikünk itt keveri a fogalmakat.
2020. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Miért keverném?

Aug végétól (28) van tárgyfelvételünk, beiratkozás meg nálunk aug 31-szept 4.

de amikor én kezdtem, akkor is így volt, meg minden évben így van.

2020. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Azt mondtam, valamelyikünk, tehát fenntartva az eshetőségét annak, hogy én nem vagyok képben :) De továbbra sem értem, talán elhülyített a nyár. Beiratkozás az intézménybe, vagy a félévre? Ha előbbi, akkor ha nem vagy még beiratkozva, nyilvánvalóan nem tudsz tárgyra jelentkezni, ha utóbbi... hát akkor sem.
2020. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Az intézménybe.

Elsőévesek tárgyfelvétele is 28-tól van nálunk... Ennek semmi más feltétele nincs, mit a Neptunban aktívra állítsa a félévet, és ezt beiratkozs előtt is meg lehet tenni.

2020. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes...
2020. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Évek óta így van nálunk is :')

Első évben sík ideg voltam, hétfőn 11-től volt tárgyfelvétel, kedden 10-től beiratkozás. Szerda délben aktiválták a félévemet, addig meg nézhettem, hogy akiknek már aktiválták a félévet, veszik fel azokat az időpontokat, amiket én is szerettem volna :)


Miután már magamnak aktiváltam a félévet, persze semmi gond nem volt, mert a regisztrációs időszak ott már előbb van, mint a tárgyfelvétel, de az elsősöket mindig megszivatják ezzel, és nem bírják felfogni, hogy mi a probléma, hiába panaszkodnak minden évben az elsősök, hogy talán nem így kéne...

2020. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szóval akkor elsősként majd átraknak valamikor aktívra és utána tudom csinálni? Jó lenne nyilván a tárgyfelvétel megadott időpontjában felvenni a tárgyakat majd, de ezek szerint nem ez nem valószínű
2020. aug. 8. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!