Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány éves korig lehet menni...

Hány éves korig lehet menni nappalira?

Figyelt kérdés
középiskolára értem.

2020. aug. 8. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Első 2 okjt 25 éves korig lehet nappali tagozaton. Gondolom az érettségire is van így lehetőség, bár ez nem tudom 100%ig.
2020. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sima középiskolàba, ahol érettségizhetsz csak nyolcadik után lehet menni, vagy maximum, ha buksz még kettőt-hàrmat, akkor maradhatsz kilencedikben. Felnőttként már nem mehetsz nyilván 14-15 évesek közé.

Nappali felnőttképzésre (tehát nem 14-15 évesekkel kezdesz) 25 éves korodig jelentkezhetsz. Nappalis leszel, csak felnőtt osztályban. Lesz TB-d, vállalhatsz diákmunkàt, stb. Az, hogy szakmát, vagy érettségit teszel az ebből a szempontból mindegy.

A nappali előnye az, amit fentebb említettem, estin tudnod kell, hogy nem jár TB, és nem vállalhatsz diákmunkàt, de nem kell minden nap bejárni, és nem veszik túl komolyan a hiányzást(persze érdemes bejárni).

2020. aug. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!