Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis gólyatábor?

Semmelweis gólyatábor?

Figyelt kérdés
Hogyan osztják be az embereket csapatokba? Mert úgy hallottam, hogy vegyesen, tehát lehet nem is lesz szaktársad a csapatodban, így pedig elég lehangolónak hangzik az egész.

2020. aug. 8. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam tavaly volt benne csoporttárs is. De annak is van előnye, ha nem a csoporttársaiddal raknak össze, hanem olyan emberekkel, akiket amúgy bírsz, de nem lesznek a csoporttársaid. Acsoporttársakkal egész évben együtt leszel, így meg szerezhet olyan új ismerősöket, barátokat, akikkel amúgy lehet, az évek során nem is beszéltél volna. Ismerkedésre mindenképp jó, én még egy gyógyszerésszel is nagyon jó barátságot kötöttem, pedig ő még csak nem is a szakomon van.
2020. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó dolog, hogy más szakokról is megismersz embereket.

Bár én Debrecenbe járok, de nekem GT óta onnan vannak a legjobb barátaim (5 éve)

2020. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!