Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neptun azt írja, “archivált...

A Neptun azt írja, “archivált felhasználóként a belépés nem lehetséges”. Akkor megszűnt a jogviszonyom?

Figyelt kérdés
2 passzív félévet töltöttem el

2020. aug. 8. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
hat, ha esetleg felhivnad a TO-t, tudnanak valaszolni, de mivel ehhez sincs eleg eszed, vedd ugy hogy kirugtak.
2020. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két passzív félév után csak akkor szűnik meg a hallgatói jogviszony, ha a harmadik (egymást követő) félévben is passzívra jelentkezel be. A mostani vírushelyzet miatt a 2019/20/2 félévet kivételesen nem kell beleszámolni. Persze más okból is történhet elbocsátás. Ha nem kaptál erről határozatot, akkor sokkal valószínűbb valamilyen informatikai baki. Kérdezz körbe, hátha másnál is ez van, végső esetben a TO-nak írnék.

Bár én nem értem miért lenne archivált valaki. Abszolvált/ elbocsátott hallgató is simán be tud lépni a Neptunba, attól még nem lesz archivált...

2020. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hová jársz?
2020. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
BGE GKZ
2020. aug. 9. 00:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Moodle-re sem tudok belépni
2020. aug. 9. 00:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Irj a TO-nak. Nálunk a Pedagógiai karon írja ki a hallgatóknak ezt, azért mert a kar átkerült egy másik Egyetemhez ezért az itteni fiókjuk megszűnt.
2020. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!