Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bge-sek! Eddig mit kellett...

Bge-sek! Eddig mit kellett megcsinálni?

Figyelt kérdés

A felvétel után elolvastam többször a tájékoztatást de mindennap azon izgulok, hogy valamit elfelejtek és nem csinálom meg időre.


Eddig amit csináltam:


beléptem a neptunba

Felvettem a tárgyakat


Koli nem érint engem.


Még most a napokban szeretnék elmenni az onkormányzathoz NEK azonosítót kérni.


Majd tudom hogy kell még beíratkozás online, majd később személyesen, meg majd valamikor kell szintfelmérőt írni angolból de kb ennyit tudok.


Mire figyeljek nagyon? Ti mit csináltatok meg eddig?



2020. aug. 10. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mást szerintem, a szintfelmérők nekünk az első héten voltak.

Majd diákigazolványt kell csináltass de még az ráér. Gólyatáborba esetleg jelentkezni.

2020. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1! Meg mindig odajarsz esetleg? Melyik karra?
2020. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Adminisztrációs ügy már szerintem se nagyon lesz, de figyeljétek, hogy mikor lesznek gólyanapok/találkozók stb, és azokon úgyis mindent elmondanak.
2020. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Aktiváltad a féléved?
2020. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mikor van a gólyáknak a tárgyfelvétel?
2020. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Igen odaa jarok, turizmus.
2020. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 karfuggo.. A kulkereseknek mar van, a vendeglatosnak nem tudom, pszk-n nappalisok szept. 2,foszk 3,levelezo 4
2020. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A KVIK-eseknek aug. 24-étől van tárgyfelvétel.
2020. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, szerintem tárgyat még nem vettél fel, hiszen nekünk is csak most volt a felvétel. :D Majd hamarosan minden okmányodat be kell scannelni és felrakni, illetve kitölteni a beiratkozási lapot. Utána lehet aktiválni a félévet és felvenni a tárgyakat, vagyis nekünk tavaly a kviken így volt.
2020. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
csak tudom felvettem-e targyakat vagy nem 😂😂 szeptember 6-ig van egyebkent juli 31-tol es en meg juli 31en felvettem mintatanterv alapjan az orakat
2020. aug. 16. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!