Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedag...

ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar, vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, jó, rossz, bejárás, kollégium, programok, tanárok, tanítás, gyakorlat, szervezés stb. stb...

2020. aug. 13. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsős vagyok, eddig nagyon tetszik: Hallgatótársak rettentő jófejek, segítőkészek, a tanárok pedig jó szakemberek, rettentő emberségesek!

Mivel korona van, nincs semmi program, de az egyetem szerintem elég korrektül megoldotta a távoktatást

Én szakkolis vagyok, nagyon szeretem

2020. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok: így a vizsgaidőszak végére, lement minden korrektek, a tanárok ugyanúgy emberségesek, és segítőkészek. Nem szivattak 5x nehezebb vizsgatesztekkel az online miatt, hanem még szélesebb idő sávú kitöltési lehetőséget is adtak. Ugyanakkor van buktató tárgy, amin meghúztak sok mindenkit, készülni kell (nagy az anyag de érdekes)

Ha szakirányt választok, akkor tudnék többet mondani, azt már most tudjuk hogy az autizmus spec zseniális, a pszichopedagógia mint szak, gyenge..A többiről sajnos nem tudok nyilatkozni.


Én speciel szakkolis vagyok. DE amit javaslok kolit jelölni,ami közel van: NFK, Damjanich úti koli vagy Ajtósi...bár igazából ha az egyikbe felfognak venni annak is örülni fogsz, nehéz kolit kapni

Nyilván lesznek vegyes érzésű oktatók,én mindenkiből jót fogtam ki. Érdemes markmyprofessor-on tájékozódni tárgyfelvételkor


Ja, és lány kar, így készülj, 99%-ban lányok vagyunk, de tényleg nagyon segítőkész mindenki. Sok tárgyad lesz első félévtől kezdve


A gyakorlathoz meg annyit: azt hiszem x fél év múlva lesz, amit általában keveslenek az emberek. Én megoldottam, és már elsősként önkénteskedni járok, javaslom neked is-alapítványhoz :)

2021. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!