Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak az ELTE-n lehet gyógypeda...

Csak az ELTE-n lehet gyógypedagógián kettő szakirányt választani a nyolcból? Hogy van ez a Széchényin Győrben?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne, hogy ugye tobb helyen olvastam, hogy a 8 nyakirányból 2-t kell választaniuk, de a Széchényin alapból csak kettő szak van: logopédia, tanulásban akadályozottak pedagógiája, és mindenhol azt írják, hogy a kettő közül egyet kell választani. Győrbe jelentkeztem, de szívesen tanulnék két szakot, és azt nem értem, hogy ha a Bárczin kettő szakirányt kell választani, és Győrben csak egyet lehet, akkor tulajdonképpen az hátrány,hogy csak egy szakirányunk lesz, holott sokaknak, akik a Bárczin végeztek kettő. Ennek az országban egységesnek kellene lennie nem? Legyen szíves valaki hozzászólni aki tud róla valamit, nagyon fontos lenne! Ha ez tényleg így van, gondolkozom, hogy első év után átmegyek Budapestre, még a szakirányváltás előtt.

2017. jún. 10. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy értelmeztem, hogy csak egyet lehet választani. [link]

De úgy tudom, hogy a szegedi és kaposvári egyetemeken is csak 1-1 szakot lehet választani.. Én arra lennék kíváncsi hogy Hajduböszörményben most induló szakon is csak egyet lehet-e?!?

2017. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy mikor tanulsz, csak egyre tudsz szakosodni, szóval a 8-ból választasz egyet. Az, hogy melyik iskolában mennyi a választék, azt ők határozzák meg, de a lényeg hogy 8 féle szakirány van és ebből van az iskolákon annyi amennyi, és te ebből választasz egyet, amire szakosodsz. Böszörményben is úgy tudom csak kettőt indítanak és vagy tanakos leszel vagy logopédus.
2017. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ELTE-n nappalin 2 szakirányos képzésben vehetsz részt. Levelezőn van lehetőség 1 szakirányos képzésre, ha van már van egy korábbi diplomád, és csak 3 évig szeretnél tanulni.
2017. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A többi főiskolán viszont nappalin is csak 1 szakirányt választhatsz.
2017. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit régi a kérdés, de érdekelne,hogy végül hogy döntöttél: átmentél vagy maradtál?
2019. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!