Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy Msc-t inkább a Corvinu...

Pénzügy Msc-t inkább a Corvinuson vagy az ELTE Gti-n érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Nyilván a corvinus híresebb, ugyanakkor az ELTE Gti-ről rengeteg jót hallani mostanában.


Saját tapasztalatok, vélemény jöhet! Köszönöm! :)


2020. aug. 13. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Magyarországon csak kicsi különbségek vannak egyetemek között. Egyébként egyetemre kapcsolatok miatt megy az ember (már aki), oda menj ahol szerinted jobban tudod kiépíteni a kapcsolatrendszeredet. Több lehetőség van, több együttműködés cégekkel stb.
2020. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első mondja, mindkettő jó. Menj bátran. Mellette meg gyakornokoskodni, illetve lépj meg Erasmussal külföldre is egy vagy fél évre.
2020. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, igen jól mondja hogy érdemes gyakornokoskodni, még úgyis ha kevesebbet keresel mint másik diákmunkával.
2020. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 varga denes ***** válasza:
Ez előzőekkel ellentétben van személyes tapasztalatom is, elte gti pénzügyre járok. Az egyetem neve jó, a tanárok normálisak, de igazából nem túl nehéz a szak, könnyen teljesíthető. Corvinus pénzügy mester nehezebb, jobban belemennek az anyagba matematikailag is
2020. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Corvinus mindenképp ha nincs nagy különbség, sokkal jobb egyetem, jobb társasági élet, jobb kapcsolatrendszer.
2020. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Corvinus. Nehezebb, de minden szempontból jobb.
2020. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5. "Sokkal jobb egyetem" ugye ezt csak viccből írtad a Corvinusra? Egy átlagos színvonalú tömegegyetem, nem "sokkal jobb" mint az ELTE semmilyen szempontból. Pillants csak rá a nemzetközi ranglistákra – az ELTE porrá veri a Corvinust.
2020. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az 5. vagyok, de az ELTE-nek a termèszettudomànyi ès informatikai kara az, ami jó. A gazdasági kèpzèsère igaz az, hogy a Corvinus jobb.
2020. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor írja azt, hogy a pénzügyi képzés szerinte jobb, ne azt, hogy “sokkal jobb egyetem”. Nem csak a TTK meg az infókar jó, de a jogi kar is nagyon jó és a BTK is világszínvonalú. A PPK is a legjobb az országban. A gazdasági karon meg ott van az eltecon, az se semmi. Összességében az ELTE a SOKKAL jobb egyetem. Teljesen más liga.
2020. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az 1. diplomámat ELTE BTK-n vègeztem,úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy egyenlő a nullával.

Nem is beszélve az olyan dolgokról, mint szakkörök vagy pl. hogy hogy néz ki egy mosdó. Szörnyű!


ELTE jogot végzett ismerőseim mind ez az annakidejen erős 3-mas, 4-es tanuló. A jelenlegi szaktásaim a Corvinuson is előtte ELTE jogot végeztek ès nem egy èszlények plusz az iskoláról sem mondtak semmi jót.

Az ELTE a nevéből èl, aki belelàt a felsőoktatásba ezt tudja is.

2020. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!