Miért lesz suli?

Figyelt kérdés
Fullra veszelyes igy kinyitni.

2020. aug. 15. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Fullra? Ha ekkora szakértő vagy, gyorsan szólj az illetékeseknek!
2020. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Roppant egyszerű.

Bizonyos kor alatt a gyerek nem maradhat otthon egyedül. Ha vele van a szülő, nem tud elmenni dolgozni.


Még egy ilyen leállást az ország gazdasága nem bírna ki.


Másrészt: ami itt digitális oktatás néven ment, az kb vicc kategória. Viszont normális digitális oktatáshoz nincsenek meg a feltételek, sem pedagógusi, sem tanulói oldalról.

2020. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

A jelenlegi járványügyi helyzet még nem indokolja az iskolabezárásokat ezért lesz iskola. Ez sokaknak nem tetszik, de az operatív törzs dönt és nem a gyakori népe.


Ha 500 fő alatti rendezvényeket meg lehet tartani, focimeccsre kimehet 6000 ember, a tescoban maszkban létszámkorlátozás nélkül vásárolhatok a tömegben, a bkv-n maszkban ülhetek a tömött metrópótló buszon, akkor suliba miért nem lehetne járni maszkban?

2020. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

6k egy focimeccsen??? Egy egész fordulóban összesen nincs ennyi 😂😂😂😂😂


A maszknak meg kb annyi értelme van, mintha nem hordaná senki...

Sokat utaztam az elmúlt 3-4 hétben busszal. Az öregeknek az álluk(!!) alatt ez a szar, de rengeteg fiatalon is orr alatt.

H A S Z O N T A L A N!!

Arról nem beszélve, hogy covid nélkül is alap higiénés dolgokat (szánk elé a kezünk, ha köhögünk stb) nem tartanak be az emberek...

Félelmetes, hogy mennyire befolyásolható az emberiség.

2020. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 WidowmakerButt ***** válasza:
14%
Nem hiszem hogy sokáig így is maradnak a dolgok, ahol tudnak ott majd "spórolni" fognak, tehát középsuliban és egyetemen megy tovább a távoktatás, hiszen az ottani tanulók már otthon maradhatnak egyedül is. A becslések szerint decemberig el is fog tartani az egész, értelmét meg annak nem látom hogy pár hétre kinyitják a középsulit aztán meg októberbe megint jöhet a bezárás mert jön az influenza szezon és nem tudják hogy az embernek koronája van vagy influenzája
2020. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Pedig a DEAC-Loki meccsen több, mint 6000 voltak kint.

[link]

2020. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Na pasztmek 😂😂😂😂


De az mb2, az más 🤷🏻‍♂️😂

Lényegtelen, nem a covid egészségügyi vonatkozásaiba (leszámítva, hogy itthon kb meghalt az eü) fog belehalni az emberiség.

2020. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért nyitnak ki, mert változott a protokoll. Az kiderült, hogy az iskolák nincsenek felkészülve a távoktatásra és sokan az otthoni felügyeletet sem tudják igazán megoldani. Szerintem a megoldás valami olyasmi lesz, hogy ha jön a második hullám, akkor csak a veszélyeztetett régiókban állnak át távoktatásra (esetleg hibrid oktatásra) és vissza jelenlétire, ha úgy alakulnak a számok. A szomszédban legalábbis ezt tervezik és szerintem nem hülye ötlet.
2020. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos itt gyakorin is voltak szülők, akik segítséget kértek mert a kisgyerekük amikor megunta vagy zavarba jött az online oktatás során, akkor egyszerűen bezárta az egészet.

Így fiataloknál nagyon nehéz megoldani, hogy ha a szülő dolgozik akkor a gyerek biztosan az órán legyen.


Valamint az idősebbek se veregessék a vállukat, rengetegszer láttam facebook csoportokban ahogy felváltva töltik a képernyőképeket hogy milyen játékok pörögnek az órák alatt és némítva vannak a tanárok.


Valamint rendezvényekre 500 fő alatt lehet menni, akkor iskolába is lehet menni, hiszen átlagban szerintem egy iskolában 600-700 tanuló lehet. Szerintem ugyanakkora esélyed van elkapni a vírust a tescoban sorban állva, mintha bejárnál iskolába.


Moss kezet, hordj maszkot és tarts távolságot.

2020. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Melyik csoportba volt ez utolsó?Xd
2020. aug. 15. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!