Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor hivatalos, hogy a...

Most akkor hivatalos, hogy a Felsőoktatás visszaáll a rendes oktatásra szeptemberől? Vagy rosszul hallottam?

Figyelt kérdés
Egyetemek, főiskolák.

#egyetem #tanítási rend
2020. aug. 16. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez pillanatnyi állapot, ha erőre kap a járvány már akár holnap változhat. De amúgy ja, ez elsővel értek egyet, tragédia, hogy ilyen trivialitásokat magyarázni kell.
2020. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Volt hivatalos bejelentés. Megjelent a közlönyben. Oktatási, nevelési intézmények.

A felsőoktatás melyik? Ha nem megy: go to köznev tv. Rájössz, hogy egyik sem.

HM, mi legyen? Megvan. Megnézem a suli honlapját.

2020. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szeptembertől rendesen kezdődik majd a tanév, viszont a biztonsági előírásokat be kellesz tartani. Nálunk (Debrecen) például kötelező lesz órákon is a maszk használata. A nagy létszámú előadásokat valószínűleg online tartják meg. Ha a helyzet úgy hozza, akkor viszont visszaállnak a távoktatásra. Minden egyetem fog küldeni szerintem hivatalos tájékoztatót a Neptunon keresztül, illetve a szaktanárok is írhatnak, hogy hogyan tartják meg az óráikat. Legkèsőbb szeptember elején vagy augusztus utolsó hetén szerintem letisztázódnak majd a dolgok.
2020. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Az is tragédia, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre így kell válaszolni, hogy kb indulatosan és arrogáns állat módjára ugatom le a másikat.

El se merem milyen ember lehet az, akinek ez okoz kielégülést.

2020. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
4, te meg nem is válaszoltál...
2020. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

A felsőoktatásban jelen állás szerint a rektorok intézményenként saját hatáskörben döntenek. A legtöbb helyen hibrid oktatást terveznek (online előadás, hagyományos gyakorlat), de teljesen online és teljesen hagyományosan induló szakokról is hallottam már.

Tulajdonképpen mindegy, 5-6 hét, és úgyis lelövik majd az egészet.

2020. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

5.


Mivel már meg lett válaszolva.

Az viszont gáz, hogy ennyi ment át neked belőle.

2020. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!