Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon ciki ha az egyetemi...

Nagyon ciki ha az egyetemi beiratkozásra a szülő megy el meghatalmazással?

Figyelt kérdés

Akkor lesz az állásinterjúm,amikor a beiratkozás.Nagyon meg szeretném kapni azt a munkát,de oda nem mehet el helyettem más,beiratkozást viszont intézhet meghatalmazott a diák helyett.

Szerintetek mennyire lenne ez gáz,nem néznék h*lyének a szülőt aki bemenne beiratkozni a gyereke helyett?



2020. aug. 17. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
99%

De. Nagyon gáz. Meg fogják jegyezni a neved, és ki fognak nézni egészen a diplomáig.

Könyörögöm gondolkozz már kicsit. Szerinted a TO-s néniket érdekli amikor több száz vagy több ezer hallgató tanulmányi ügyeit intézik? Majd pont te leszel érdekes számukra.

2020. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs benne semmi gáz.

Valószínűleg én is így tennék a helyedben, de hidd el, a leendő munkáltatód is megértené, hogy akkor van a beiratkozás, így azt elhalasztani pár órával/nappal sem lenne ciki.

2020. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Fu nagyon gáz! Hogy fogsz tudni így aludni ma este?:///
2020. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Ez nem közoktatás. Nincs ott semmiféle közösség. Csak több 100 odajáró ember. Az ügyintézők meg le se sz.rják.

2020. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha a szülő elmondja, hogy állásinterjún van, akkor az adminisztrátor sok sikert kíván neked a munkához.
2020. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem gáz, egyetemre minden korosztályból járnak emberek amúgy is, szóval még csak nem is feltűnő. Meg ahogy az előttem szólók is említették a to-s nénit az érdekli hogy minél gyorsabban lássa az összes kellő papírt és kérje a következőt.. Sok sikert az interjúhoz. :)))
2020. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen te már csak egy hatjegyű kód vagy a rendszerben a tanárok és ügyintézők szemében, főleg az első évben. 2 perc múlva már senki sem fog emlékezni arra, hogy te éppen kit küldtél el beiratkozni.
2020. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetemen te már csak egy hatjegyű kód vagy a rendszerben"

Nagyon találó megfogalmazás.

2020. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Én is meghatalmazással mentem két hete, mert ismerős lányának a suli kapujában 37,1 hőt mértek... Voltunk egy csomóan meghatalmazással, meg se kérdezték, miért.
2020. szept. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!