Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Velem egy állandó lakcímen...

Velem egy állandó lakcímen bejelentett/élő szülő ill testvér átvehet meghatalmazás nelkül nekem címzett ajánlott levelet? Ha igen de átvétel után nekem nem adja ide ki a hibás? Hivatkozhatok arra h más vette át nem én és nem adták át nekem?

Figyelt kérdés

#ajánlott levél #posta #hivatkozás #bírság #szabályzat #meghatalmazott átveheti #nem adta át
2017. febr. 7. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

-Átveheti.

-Onnantól azé a felelősség aki átveszi de nem adja tovább.

2017. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez elég elkeserítő....akkor most a 72 éves szenilis édesanyámon kellene "levernem" a 60 000 ft birságot, amit amiatt kapatam, mert nem adta át az elsö felszólitó levelet (nem is emléjszik, hogy átvette volna....) ? Vagy probsljak eme helyzetre hivatkozva vmi méltányossági elbirálåst kérni? Megj: volt még ez utan 2 måsik felszolito level (az ugyek mindegyike "autopalya jogosulalkan hasznalata") azokat hugom vette at es be is lett fizetve idoben, de az elso eset miatti felszolito level fenti okbol nem, ezert jott az emelt birsagrol a level. :( szerintetek? Probalkozzam hatha megelegszenek ha nem az emeltet fizetem be hanem az eredetileg kovetelt osszeget?
2017. febr. 7. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni méltányosságot kérni(hivatkozva a másik két bírság azonnali kifizetésére is)bár a hírekből az jön le hogy többnyire elutasítják őket-kivéve ha egy autópálya fenntartó fejesének a rokonáról van szó...
2017. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!