Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozó vizsga hogyan...

Osztályozó vizsga hogyan történik?

Figyelt kérdés
Angolból mennék, de nem tudom hogy fog történni, mi lesz. Olvastam hogy kellett vopna hogy kapjak egy lapot a vizsga előtt 10 nappal, de még nem kaptam és elvileg 24.-25.én lesz nekem. Akinek volt most nemrég, le írná nekem hogy zajlott? Ki kell-e öltözni? Hogyan zajlik a vizsga, meg ilyenek. Előre is köszönöm annak aki segìt!
2020. aug. 18. 12:14
 1/2 Szivessa3 ***** válasza:
Ki kell rendesen öltöznöd, már az is pozitív benyomást tesz a tanárban általában. Valószínűleg az az előző/jövőbeli anyagból fog kérdezni. Azt nem tudtam meg, hogy bukás miatt vagy előrehozott miatt osztályozózól így picit nehezebb, de általában az anyagból fognak kérdezni mind írásban mind szóban.
2020. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előrehozott miatt megyek
2020. aug. 21. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!