Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizhetnék újra középszi...

Érettségizhetnék újra középszinten, ha van már egy emelt szintű érettségim?

Figyelt kérdés

Régebben megcsináltam a közép szintet angolból, majd az emelt szintet, később a felsőfokú nyelvvizsgám is meglett. Az érettségi bizonyítványomban a közép van beírva, az emeltről csak egy papír van.

Úgy emlékszem, hogy elméletileg nem lehet már közepet tenni, ha van emelt. Ez igaz? Ha igen, nem lehetne kijátszani valahogy?


2010. aug. 4. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
minek akarnál újra érettségizni, ha már mindkettő megvan?
2010. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Javítani, mert azóta jobb vagyok angolból, mikor megcsináltam.
2010. aug. 5. 00:42
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehet:(
2010. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, honnan vetted, hogy nem? Évente kétszer is érettségizhetsz, ha ahhoz van gusztusod. Nem kell hozzá sok ész, hogy rájöjjünk, hogy a javítás lehetősége, vagyis a felsőoktatásba való bekerülés esélye mindenkinek jár. Csak éppen huszonakárhányezret kell fizetni érte.
2010. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták anno a tanárok hogy nem lehet, csak akkor ha megbuktál akkor vagy ha szintemelő érettségit akarsz tenni.
2010. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Középiskolai tanulmányaid idején, nem évekkel utána!
2010. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!