Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik érettségiztek középszinte...

Akik érettségiztek középszinten kémiából! Szükségem lehet még valamire a felkészülés során?

Figyelt kérdés

Ősszel szeretnék előrehozott középszintű kémiaérettségit tenni, amire egedül, tanár nélkül tanulok a következő könyvekből: Villányi Attila Ötösöm lesz kémiából! és Kémia a kétszintű érettségire. Letöltöttem a követelményrendszert is, így ami nincs benne a könyvekben, a netről keresem ki, így elvileg semmilyen számon kérendő anyag nem marad ki a felkészülés során.

Szeptembertől megcsinálok napi 1 kémiaérettségit az előző évekből, és elkérem a szóbeli tételsort a volt tanáromtól.

Sajnos a suliban nem lesz lehetőség arra, hogy a tanár az összes szóbeli vizsga során kérdezhető kísérletet bemutassa, így szükségem lenne egy weboldalra, ahol képek és leírás segítségével elmagyaráznák ezeket. Tudnátok esetleg ilyet ajánlani?


Szükséges lehet még valaminek utánanéznem?

Légyszi, bunkók kíméljenek, szeretném, ha nagyon jól sikerül az érettségim...


Köszi mindenkinek!


2011. aug. 6. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg megtanulod ezeket a könyveket meg megcsinálod a feladatokat akkor nem lehet gond. Igazából nekünk volt lehetőségünk h a kísérleteket megcsináljuk de sokáig tartanak szóval mi sem csináltuk meg az összeset. Ha beírod a googlebe a kísérletet szerintem megtalálod de ha megtalálom az én tételsorom akkor esetleg elküldöm a kísérleteket. Le vannak írva a tapasztalatok is.

19/L

2011. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, ne fáradj, majd kikeresem a netről, de nagyon aranyos vagy, köszi a segítséget! :D
2011. aug. 8. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!