Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az NKE-n vannak tanítási...

Az NKE-n vannak tanítási szünetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy őszi, téli, tavaszi szünet, mert a tanév rendjében nem találtam ezeket a dátumokat.

2020. aug. 20. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kar?
2020. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
NKE-RTK (adó-és pénzügyi nyomozó)
2020. aug. 20. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a tanév rendjében nem találtad, akkor nincs. az NKE-n nem ilyen szoktak szüneteket adni.
2020. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

RTK-nak ittvan: [link]

Amúgy pacsi kolléga :D (egy vám és pénzügyőr)

2020. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt néztem én is, de itt nem ír tanítási szünetről. Aki esetleg oda jár tudna nekem infót adni, mennyire "szabad" az iskola? Hétköznapok hogy néznek ki, hétvégen bent tartanak-e, stb?
2020. aug. 20. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Követem.
2020. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én ÁNTK-s vagyok, de ha jól tudom, az elsőéveseknek meg van szabva hogy mikor és meddig van kimenő hétköznap, hétvégén viszont haza mehetsz.
2020. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincsenek tanítási szünetek, mi 16 hetet járunk iskolába, míg más egyetemeken 12-t. Augusztus végén pedig már kezdődik az iskola, a második félév is január végén szokott általában.


Első évben van csak megszabva, hogy este 10-ig kell visszaérned minden nap a koliba, de nem igazán nézi senki. Reggel sorakozó 7:30-kor, utána órák vannak 4-5-6-ig, változó, de folyamatban. Hétvégente nem kell bent maradni, csak az alapkiképzés első két hete, ami ilyen, hogy egyhuzamban van. De lehet már ezt is eltörölték, mert elég lightosak a "kiképzések"..


Ide járok az RTK-ra, ha van valami kérdésed még, írj bátran! ;)

2020. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!