Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vissza tudnak hamar szokni a...

Vissza tudnak hamar szokni a tanulók az iskolába?

Figyelt kérdés

Mostmár eldöntött, hogy szeptember 1 től mindenhol minden iskolában, minden egyetemen (Debreceni Egyetem) is normál tanítás lesz, amit egész tanévben betertanak, csak ahol gócpontok vannak, ott lehet digitális oktatás, de olyan nem lesz, hogy mindenhol megáll az iskola.


Vissza tudnak rendesen szokni a diákok szerintetek az iskolákba rendesen, be tudnak illeszkedni?


Mert ugye most nem 2 és fél hónap szünidő volt, hanem fél év.



2020. aug. 20. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne tudnának?
2020. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem évek maradtak ki, hanem kb 5,5 hónap. Így gyorsan vissza fognak szokni a diákok. Főleg akik idősebbek(6+ éve tanulnak már), mert ők azért megszokták és ismerik teljesen a vissza szokás folyamatát.


13.o diák

2020. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. 16-nál több vagy ugye?
2020. aug. 20. 14:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

13. osztályba=13.o(, ha jobban tetszik technikusi) megyek és 18 éves vagyok.


#2

2020. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi ez, hogy "visszaszokni"? :D

Ezek ilyen hangzatos fogalmak, de igazabol semmi ertelme.

Fogjak magukat es mennek a naptar szerint, nincs ebben sok megszoknivaló.

2020. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Simán visszaszoknak.


Érdekes, mikor bevezették a digitális oktatást, akkor nem jelentek meg olyan kérdések, hogy "A diákok meg fogják majd szokni a digitális oktatást?".

2020. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha normálisan tanult, ugyanúgy neki is csak a nyár volt szabad. Hova kéne visszaszoknia? Max a korán kelésre, de ez átlag embernek max egy hét, a gyerekek, tinik még szívósabbak.

A válasz hasznosságának szempontjából meg nem mindegy a kommentelő kora? És ha nem lenne 16, akkor mi van? Ja tudom, nem lehetne itt, na bumm...Vadászd inkább a pisis 12 éveseket, akik itt akarják kompletten megíratni a házijukat.

2020. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen. 16 évesen nem lehet itt, azért kérdeztem.
2020. aug. 20. 18:43
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Majd a moderátorok intézkednek.

Vagy ha annyira aktív akarsz lenni ebben, jelentgesd tényleg a házis kérdéseket, ahol általános iskolások kompletten meg akarják íratni másokkal a feladatot.

Arra mondjuk nem válaszoltál továbbra sem, hogy a válasz hasznosságának szempontjából mit számít, hogy 14 vagy 16 éves-e az illető? Mindkettő iskolába jár. Ha szexuális kategória lenne, még érteném, miért pörögsz rá ennyire, de egy ISKOLÁSOKNAK szóló kérdésnél? Az iskolások jelentős része pont 16 év alatti...

2020. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én ezt most nem jelentem, nem foglalkozok vele, és igen hasznos válasz adott amúgy a 2.


De most te jobban rá vagy kattanva erre a témára, hogy piszkálsz engem.

Nő vagy vagy férfi?

2020. aug. 20. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!