Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Ösztöndíj - ha ott...

Corvinus Ösztöndíj - ha ott hagyom az egyetemet, vissza kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Szóval, idén ugye Corvinuson nem állami van, hanem ez az intézményi (?) ösztöndíjprogram. Viszont picit elbizonytalanodtam, mert nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ez a szak/iskooa lesz az én utam. Azt tudom, hogyha államira vesznek fel, akkor mindenféle fizetési kötelezettség nélkül kiiratkozok az első félév után. Viszont jelen esetben, fogalmam sincs. Valaki?
2020. aug. 23. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha bárki ilyen gondban lenne, megkérdeztem: vissza kell fizetni.
2020. szept. 7. 03:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Húha, lehet én is ebben a gondban leszek. Azt esetleg nem tudod, hogy ha rendszeres szociális ösztöndíjat kapok, akkor vissza kell-e fizetni?

Illetve visszatérve simán csak a tandíjra, rögtön vissza kell fizetni, vagy ez hogy van? :/

2020. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A szociális ösztöndíjat nem kell.

Annyit tudok még, hogy időarányosan kell visszafizetni. Szóval ahány hónap után hagyod ott, annyit kell elosztva a féléves tandíjjal. Legalábbis nekem ezt mondták.

Különben privát üziben le tudnád írni, hogy hogyhogy ebbe a helyzetbe kerültél? Kíváncsi vagyok.

2020. okt. 1. 17:07
 4/4 anonim válasza:
Én gólya vagyok és nekünk azt mondták, hogy ha még a legelső félévben abbahagyod, akkor azt nem kell, de ha már a másodikban vagy később akkor igen
2020. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!