Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti egyetemi...

Melyik budapesti egyetemi kollégium fogadhat éjszakára most is látogatókat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm az egyik budapesti egyetem kollégiumában tartózkodik, én sajnos másik városban lakom, de szeretnék vele találkozni hétvégente, kéthetente vagy akár hétköznap is megfelelő, de a kollégium nem fogadhat vendégeket éjszakára a Covid miatt, pedig csak 1000ft/éj lenne.


Ez kollektívan minden egyetemi kollégiumban így van, vagy van kivétel is? Ha igen, tudtok mondani? Olcsóbb lenne, mintha lakásba lennék egyedül, vagy hotelba. sajnos ismerősöm nincs arra fele. Igazából csak "fedélre" van szükségem, mert 1 napra nem szeretnék felutazni. Nyilván jobb lenne, ha bnőmmel aludhatnék, de ez is jó lenne.


2020. aug. 24. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Most szerintem a vírus végett sehol sincs kivétel.
2020. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs kivétel, meg attól hogy én azt mondom, hogy a mi kolinkban lehet, úgysem jöhetesz be csak akkor, ha jelzem a portán előre hogy jönnél, illetve ebbe beleegyezését adta a szobatársam, és fel vagy írva. Nem úgy megy, hogy odamész, és ott alszol...
2020. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!